طی حکم صادر شده در تاریخ ۹۶/۱۲/۲۶ توسط جناب آقای دکتر صالحی نیا معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت، آقای دکتر صادقی نیارکی مدیرکل غذا و داروی وزاتخانه، در سمت عضو شورای سیاستگذاری جشنواره منصوب شدند.

 

 

 

 

 

 

 

به گفته دکتر شهرام رفیعی فر عضو شورای سیاستگذاری جشنواره و سرپرست آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، مردم خالقان سلامت هستند و نه فقط گیرند گان خدمات سلامت و سلامت راهی است که مردم توانمند یک جامعه طی می کنند تا از یک زندگی با کیفیت برخوردار شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 آقای دکتر اصغری ریاست سازمان غذا و دارو و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره صنعت سلامت فرمودند: چشم انداز و سیاستهای کلی سلامت و اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری، متوجه حمایت از تولید ملی و نیز برقراری نظام دارویی است و بر این اساس،سیاست محوری و راهبرد سازمان غذا و دارو در همه حوزه های ماموریتی و به طور خاص در حوزه دارو بر این مبنا شکل گرفته و خواهد گرفت و همه سیاست ها و تصمیم سازی ها باید در این راستا و بر این قاعده باشد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش واحد روابط عمومی جشنواره جناب آقای صادقی ریاست محترم سازمان صنعت معدن تجارت استان تهران به عنوان عضو شورای سیاستگذاری جشنواره منصوب شدند و به دستور ایشان واحد های برتر استان تهران برای حضور در جشنواره دعوت شدند.

 

 

 

 

 

 

 

به نقل از دفتر معاونت توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان آقای دکتر عباسعلی اکبری مدیر کل توسعه ورزش همگانی این وزارتخانه به عنوان عضو شورای سیاستگذاری جشنواره آغاز به کار نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

همراهی وزارت جهاد کشاورزی و آقای دکتر سعید سعادت (مدیرکل محیط زیست و سلامت وزارت جهاد کشاورزی) در برگزاری دومین جشنواره صنعت سلامت محور 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طی حکم صادر شده از سوی شهرداری تهران، سرکار خانم دکتر نصیری (مدیرکل اداره سلامت شهرداری تهران) فعالیت خود را در شورای سیاستگذاری جشنواره آغاز نمودند .

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

   اطلاع رسانی جشنواره از سایت رسمی وزارتخانه ها و سازمان های کشور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            *   لینک وزارت صنعت معدن و تجارت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          *   لینک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.                           *    لینک سازمان غذا و دارو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.                            *   لینک فدراسیون اقتصاد سلامت ایران