جشنواره صنعت سلامت | اخبار جشنواره
15320
bp-legacy,rtl,page-template-default,page,page-id-15320,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive,no-js

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طی حکم صادر شده در تاریخ ۹۶/۱۲/۲۶ توسط جناب آقای دکتر صالحی نیا معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت، آقای دکتر صادقی نیارکی مدیرکل غذا و داروی وزاتخانه، در سمت عضو شورای سیاستگذاری جشنواره منصوب شدند.

 

 

 

 

 

 

 

به گفته دکتر شهرام رفیعی فر عضو شورای سیاستگذاری جشنواره و سرپرست آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، مردم خالقان سلامت هستند و نه فقط گیرند گان خدمات سلامت و سلامت راهی است که مردم توانمند یک جامعه طی می کنند تا از یک زندگی با کیفیت برخوردار شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 آقای دکتر اصغری ریاست سازمان غذا و دارو و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره صنعت سلامت فرمودند: چشم انداز و سیاستهای کلی سلامت و اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری، متوجه حمایت از تولید ملی و نیز برقراری نظام دارویی است و بر این اساس،سیاست محوری و راهبرد سازمان غذا و دارو در همه حوزه های ماموریتی و به طور خاص در حوزه دارو بر این مبنا شکل گرفته و خواهد گرفت و همه سیاست ها و تصمیم سازی ها باید در این راستا و بر این قاعده باشد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش واحد روابط عمومی جشنواره جناب آقای صادقی ریاست محترم سازمان صنعت معدن تجارت استان تهران به عنوان عضو شورای سیاستگزاری جشنواره منصوب شدند و به دستور ایشان واحد های برتر استان تهران برای حضور در جشنواره دعوت شدند.

 

 

 

 

 

 

 

به نقل از دفتر معاونت توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان آقای دکتر عباسعلی اکبری مدیر کل توسعه ورزش همگانی این وزارتخانه به عنوان عضو شورای سیاستگزاری جشنواره آغاز به کار نمودند.

 

 

 

 

 


 

 

   اطلاع رسانی جشنواره از سایت رسمی وزارتخانه ها و سازمان های کشور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            *   لینک وزارت صنعت معدن و تجارت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          *   لینک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.                           *    لینک سازمان غذا و دارو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.                            *   لینک فدراسیون اقتصاد سلامت ایران